Betvole TV

Betvole TV, gerek Türkiye Süper Lig gerekse Avrupa Ligi maçlarının canlı yayında, hd kalitede ve donmadan izlendiği platformdur. Bu platform içerisinde sadece futbol müsabakaları değil aynı zamanda basketbol, voleybol, hentbol ve hatta e-spor turnuvalarına varıncaya kadar çok fazla kanal seçeneği bulunuyor. Tüm bu maçları izlemek ise tamamen ücretsiz ve sitede hiç bir reklam yayınlanmıyor. Peki tüm bunlara nasıl erişiliyor ve tv sitesi nasıl kullanılıyor? Sitenin nasıl kullanılacağıyla ilgili tüm detayları sizlerle paylaşmak için bu detaylı rehberi hazırladık.

Betvole TV’ye Nasıl Girilir?

Betvole TV, Betvole’nin kullanıcılarına sunduğu bir hizmet olarak görülse de kayıtlı olmayan kullanıcılarda diledikleri gibi bu hizmetten yararlanabiliyorlar. Bu nedenle eğer sadece maç izlemek için kullanmak isterseniz siteye kayıt olmanıza gerek yok. Fakat yine de betvole giriş işleminizi yapmanız gerekiyor. Çünkü güncel TV izleme linki sadece sitede bulunuyor. Siteye giriş yaptıktan sonra hem üst tarafta hem de sol altta bulunan canlı maç izle linklerine tıklayarak maç izleme sitesine girebilirsiniz. Eğer linkleri göremediyseniz aşağıdaki görselde sizler için yerlerini işaretledik. Eğer direkt giriş yapmak isterseniz volestream20.com adresini kullanabilirsiniz.

betvole tv giriş

Betvole TV Nasıl Kullanılır?

Betvole TV’de maç izlemek ya da siteyi kullanmak oldukça basit. Çünkü sitede hemen her şey kullanım kolaylığı sağlayacak şekilde ergonomik bir tasarıma sahip. Siteye giriş yaptığınız anda o an canlı yayınlanan maçlardan bir tanesi direkt olarak yayınlanmaya başlıyor. Eğer bu maç dikkatinizi çekiyorsa hiç bir şey yapmadan rahatlıkla izleyebilirsiniz.

betvole tv

Takip ettiğiniz ya da izlemek istediğiniz belirli bir maç varsa sitenin biraz alt kısmında bulunan güncel canlı maç listesini görebilir ve buradan seçim yapabilirsiniz. Eğer beklediğiniz maçın saati henüz gelmemişse yine maçın linkine tıklayarak bekleme salonuna gidebilir ve maç saatini bekleyebilirsiniz. Maç saati geldiğinde canlı yayın otomatik olarak başlayacaktır.

Canlı Maç İzleme Sitesinde Neler Var?

Site içerisinde sadece maç izlemek zorunda değilsiniz. Kullanıcı deneyimini artıracak ve neredeyse hiç bir sitede olmayan bir çok özellik bu site içerisinde mevcut. Farklılıklardan bir kaçını sizler için sıralayalım.

  1. İstatistikler: HD Maç izleme sitesinde maçlarla ilgili detaylı analizlerin ve takımlar, oyuncular ve daha bir çok farklı istatistiğin yer aldığı alanı inceleyerek yapacağınız bahis kuponuna yön verebilirsiniz.
  2. Canlı Skorlar: Kuponunuzda yer alan ya da takip ettiğiniz maçların canlı skorlarını anlık olarak takip edebilirsiniz. Canlı skor alanındaki tüm veriler anlık olarak güncellenmektedir.
  3. Tahminler: Yapay zekanın eşsiz algoritması kararsız kaldığınız maçlar için size yardımcı olur. Tüm istatistik verilerini bir araya getirerek maçın olası sonuçlarıyla ilgili tahminler yürütür ve bunları tamamen ücretsiz bir şekilde sizlerle paylaşır. Bu sayede tutma olasılığı yüksek kuponlar yapmış olursunuz.
  4. Canlı Chat: Chat ekranında sizinle aynı anda sitede bulunan kullanıcılarla sohbet ederek tüyolar alabilir ve kuponunuza ekleyebilirsiniz.
  5. Maç Özetleri & Goller: Eğer izlemek istediğiniz maçı kaçırdıysanız üzülmenize gerek yok. Çünkü sistem içerisinde neredeyse tüm maçların geniş özetleri ve golleri yer alır. Geçmişe yönelik maç özetlerini de istediğiniz an izleyebilirsiniz.